logo

Uzun Yoldan Geldik

Ayakkabı sektöründe 1980 yılında faaliyete başlayan firmamız, 1997 yılından itibaren, tamamen modern fabrikasyon ve seri üretime geçip, kapasitesini, alanını ve ekibini genişleterek, hızla gelişmiş, çocuk ayakkabısı grubunda uzman bir şirket haline gelmiştir. Güzel Ayakkabı ve Malzemeleri Deri San. Tic. Ltd. Şti., 3.750 m2’lik kapalı alanda, 97 personelden oluşan genç, deneyimli kadrosu ve modern makina parkuruyla yıllık 360.000 çift üretim kapasitesine sahiptir.

Şirketimiz, sağlık, kalite ve müşteri memnuniyeti prensipleriyle ürettiği ürünlerle, Türkiye genelinde ilk sıralardaki yerini korurken, Ege Bölgesi’nde, üç senedir, Deri ve Deri Ürünleri grubu ihracatında ilk üçte, ayakkabı grubu ihracatında ise ilk sırada yer almakta olup, Ege Bölgesi Sanayi Odası tarafından düzenlenen Başarı Belgesi ödülüyle başarısını kanıtlamıştır.

2007 Ekim ayında, Business Initiative Directions tarafından Cenevre’de düzenlenen, International Star Award for Quality ödül töreninde, Gold Category adayı olarak gösterilmiştir.

Firmamız, 2000 yılında yapılan uzun dönemli anlaşma ile halen Avrupa’nın, sağlık ve kalite ödülüne sahip, en iyi çocuk ayakkabı markaları grubunun üretimini yapmakta, ülkemizi uluslararası alanda, en iyi şekilde temsil etmenin haklı gururunu yaşamaktadır.

1,000.000

Çift Ayakkabı Ürettik

5

Kıtaya İhracat

50

Farklı Markaya Üretim